İlk sen haberdar ol!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Hakkımızda

Viasea Akvaryum kendi alanıyla ilgili Türkiye’nin birçok ilke imza atmış akvaryumudur. Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının ve muhteşem sürüngenlerin yaşamına tanık olabilirsiniz.

Viasea Akvaryum, 8 dönümlük arazi üzerine kurulu, 47 farklı temadaki sergilerde 12.000’den fazla deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır. Boğaziçi’nin tarihini kronolojik sırayla ziyaretçisine sunan Viasea Akvaryum, İstanbul’un en uzun tüneline sahiptir. Tünelde yırtıcı köpek balıkları, Nil timsahları ve 100 yaşına yaklaşmış dev kaplumbağaları gibi onlarca tür yaşam bulmaktadır.

Viasea Akvaryum bünyesinde barındırdığı Timsahpark ve Kuş Cenneti üniteleriyle Türkiye’nin ilk büyük egzotik sualtı hayvanat bahçesidir.

Ziyaretçisine, eğitim, eğlence ve keşfi bir arada sunan Viasea Akvaryum’da, Nil Timsahlarını, Tropik kuşları ve Dev kaplumbağalar ile elle Vatozları, biberon ile Koi Balıklarını besleyebilirsiniz.

Vizyonumuz

Hayvanları seven, doğa ile dost, koruyan bir dünya.

Misyonumuz

Okyanusları gizemli dünyasını, sürüngenlerin egzotik yaşamını ve unutulmayacak birçok deneyimi ziyaretçilerimize sunarak ve canlılar hakkında bilgilendirme yaparak yaşanılabilir bir doğanın gelecek nesillere aktarımı konusunda farkındalık oluşturmak.

Değerlerimiz

Doğaya, topluma ve çalışanlarımıza duyarlı yaklaşımız ile yatırımlarımızı insana, bilgiye ve teknolojiye yaparak üstün kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Görerek ve yaşayarak öğrenilen bilginin kalıcılığı inanarak, sosyal faaliyetler ile özellikle çocukların sualtı canlıları, sürüngenler ve tropik kuşlar konusunda doğru bilgiyi keşfetmesini sağlıyoruz.

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan... Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaentertainment.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.