İlk sen haberdar ol!

Viaport Marina Tuzla’nın güncel kampanyalarından ve size özel avantajlarından haberdar olmak ister misiniz?

Kampanyalar

8 MART KADINLAR GÜNÜ HEDİYESİ ASLAN PARK’TAN


Dünyanın üçüncü, Türkiye’nin ise ilk ve tek yırtıcı kedi parkı Aslan Park 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel tüm kadınları yüzde 50 indirimli ağırlıyor.

Afrika Aslanı, Bengal Kaplanı, Sibirya Kaplanı, Leopar, Kara Panter, Puma, Vaşak ve Kara Kulak gibi nesli tehlike altında olan yırtıcı kedileri koruma ve çoğaltan faaliyeti yürüten Aslan Park Tuzla, 8 Mart Kadınlar Gününe özel tüm kadınlara yüzde 50 indirim uyguluyor.

Kampanya göre 1 Mart – 8 Mart tarihilerinde Aslan Park gişelerine gelen tüm kadınlar, kampanyadan faydalanabiliyor.

"2018 yılında 8000 m2 alana kurulan Aslanpark, 10 farklı türde 30 yırtıcı kediye ev sahipliği yapmaktadır. Aslan, Kaplan, Leopar ve Jaguar gibi 4 büyük kedi türünün yanı sıra, Puma, Vaşak, Karakulak, Serval doğada sayısı giderek azalan türler, Aslanpark’ta koruma altındadır. Öyle ki, dünyada sadece 30 tane kalmış Beyaz Aslandan 2 genç erkek, 2 genç dişi ve bir yavru erkek bulunmaktadır.

Ex-situ Koruma Merkezi durumunda olan Aslanpark, nesli tükenme tehdidi altında olan yırtıcı kedilerin hayat bulduğu, nesillerinin devamlılığı için çoğalabileceği, doğal yaşam koşullarına benzer ölçülerde barınaklara sahip bir sıcak yuva niteliğindedir."

Viaport Marina Tuzla imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan... Viaport Marina Tuzlaya ait tüm kampanyalardan haberdar olmak istiyorum. KVKK uyarınca sahip olduğunuz kişisel veri haklarınız ile ilgili sorularınız için info@viaentertainment.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.